AmaDS

Jesteś tutaj

AmaDS

AmaDS³/Sewasystem to tłocznia ścieków z systemem separacji ciał stałych łącząca niezawodne i sprawne działanie. Unika się w niej zatykania pompy dzięki separatorom ciał stałych umieszczonych na dopływie do pompy.

AmaDS³/Sewasystem tłocznia ścieków stosowana w:

  • Odprowadzanie ścieków komunalnych
  • Odprowadzanie ścieków z hoteli, szpitali, obozowisk, etc.

Jak działa tłocznia AmaDS³/Sewasystem?

Dopływ
Dzięki opatentowanemu systemowi oddzielenia ciał stałych, ciała stałe są oddzielone w nim od cieczy i chwilowo są zgromadzone w separatorze. Ciecz wstępnie oczyszczona z części stałych przepływa przez pompę.

Proces pompowania
Ciecz wstępnie oczyszczona na separatorze jest pompowana w przeciwnym kierunku i opróżnia separator z ciał stałych do przewodu tłocznego. Dzięki temu separator jest oczyszczony i przygotowany do następnej fazy przypływu.

Korzyści stosowania tłoczni AmaDS³/Sewasystem:

Ekonomia
Pompy z mniejszymi wolnymi przelotami (wyższa sprawność), niż to jakie zalecane są dla pompowni tradycyjnych.

Odporność
Dzięki systemowi separacji, pompy są chronione są przed zapchaniem.

Niezawodne i bezpieczne działanie
Sucha i gazoszczelna zabudowa, oferuje w ten sposób higieniczne robocze warunki pracy i wysoki poziom niezawodności oraz bezpieczeństwa.

Dodatkowe zalety
Zastosowane są pompy z mniejszymi wolnymi przelotami. Dzięki temu można uzyskać większe wysokości podnoszenia i wyższe sprawności – mniejsze moce silników. Tłocznia AmaDS³/Sewasystem pozwala tłoczyć ścieki na duże odległości. W wielu instalacjach pompowych z wirnikami, które normalnie nie mogą być użyte, możliwe jest wykorzystanie tłoczni AmaDS³/Sewasystem dla transportu surowych ścieków.

Łatwość obsługi
Wymienność wszystkich istotnych komponentów zapewnia, że system może zostać łatwo naprawiony i jest zapewnione jego poprawne działanie. Umieszczony zewnętrznie separator ciał stałych ułatwia dostęp co zapewnia prace obsługowe i konserwację.

Dokumentacja